Téma měsíce vymyslely Marta-b s Tamarou a Erikou, které vždy na toto téma něco ušijí. Každý měsíc vyhlásí nové téma a své fotografie uveřejňují na stránkách. Po čase se začali přidávat i ostatní, díla všech tvořilek najdete v odkazu BARBUCHY.
Protože bych se taky ráda přidala, vznikla tato sekce.

Další témata:

květen - zahradnice

červen - učitelka

červenec - mořská panna


Původně jsem neměla v plánu dělat tohle téma, ale nějak mě políbila můza, když jsem mezi hračkami našla tuhle barbinku s utrženýma nožkama. Ocas má moje mořská panna z moduritu a je přemalovaná. Ve vlasech má zelené "řasy" a na sobě pár zlatých "šupinek". Moje představa o mořské panně je taková, že jde o bytost, která je na hranici člověka a ryby, takže jsem se podle toho snažila naplnit svou představu.
mp2.JPG
mp.JPG
mp3.JPG
Díky krásné látce od Mony mě napadlo ušít jako kostým na maškarní bál -  VEČERNICI. Nešila jsem ji ale podle předlohy ani podle filmu, je čistě z mojí fantazie, takže chcete-li, můžeme jí říkat večerní královna. Šilo se to hezky, ale ty fotky nestojí za nic, nemám foťák, všechno fotím mobilem a když prostě není dost světla a je to tmavá látka, tak se můžu rozkrájet a lepší fotky neudělám, takže omluvte tu kvalitu.
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
več3.JPG
K tomuto modelu můžu říct jen to, že se šil krásně a fotil taky, moc hezké téma...
indi1.JPG
indi2.JPG
indi3.JPG
indi4.JPG
Společné téma Barbuch i holek je klasická princezna, já jsem tu svou nazvala Zlatovláska, ale není to podle předlohy, jen se mi to tak líbí
princezna1.JPG
princezna2.JPG
princezna3.JPG
princezna4.JPG
princezna5.JPG
princezna6.JPG
princezna7.JPG
princezna8.JPG
princezna9.JPG
princezna10.JPG
princezna12.JPG
princezna11.JPG
Zlatovláska.JPG
Černošku Nikki jsem si vybrala proto, že se krásně hodí k barvě šatů, Kena mám jen jednoho .
Šaty jsou z pružného elastického materiálu v barvě zářivého tyrkysu a jsou zdobené zlatými vzory, které už na látce byly. Model bych nazvala extravagantním, neboť každý z tanečníků má jen jeden rukáv.
Myslím, že to smíšenému páru moc sluší
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
10.JPG
11.JPG
12.JPG
13.JPG
14.JPG

Na tohle téma jsem se fakt těšila, protože jsem si chtěla vyzkoušet ušít historické šaty a ve filmu Angelika je opravdu spousta motivace. Nicméně konkrétně tyto šaty neměly být k tomuto tématu, měly vypadat jinak, ale jak mi vše šlo od ruky, začala jsem to měnit. Vlasy jsem původně chtěla natočit, ale neměla jsem zrovna po ruce potřebné pomůcky, tak jsem to vymyslela taky jinak. Takže původní představa se liší od konečného výsledku, ale shrnula bych to, že je lepší

1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG
10.JPG
11.JPG
12.JPG
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one