Něco o nás

Já (28), můj manžel a naše dceruška jsme z Ostravy.  Naše holčička se narodila v červenci 2007 a byla pro nás velkým překvapením. Překvapením proto, že jsme si celých 9 měsíců nenechali říct pohlaví. Bylo to krásně napínavé a byla i zábava, v rodině se uzavíraly sázky. Nám to bylo jedno, ale většina lidí si myslela, podle tvaru bříška a různých pověr, že to bude chlapeček. Sázku vyhrál manžel, jako jediný tipoval holčičku. Jsme nejšťastnější rodiče a máme to nejkrásnější miminko na světě (tohle si ale myslí všichni rodiče, že )

K šití na panenky mě motivovala především Marta-b a také další, jako Tamara, Erika atp. (odkazy vpravo), které krásně šijí a bez kterých by mě nic takového nikdy nenapadlo. Upevnila mě v tomto nápadu moje nejlepší kamarádka Katy, která žije na druhém konci světa a která mě morálně podpořila, když zcela spontánně ocenila tento nápad.

V listopadu 2007 jsem začala, a to jsem neměla  ani panenku. Zkušenosti s šitím jsem z dob dřívějších už měla, protože jsem si sem tam něco spíchla pro sebe, ale přeci jen ta miniaturizace byla náročná, a proto jsem začala s Tonerkou. Upřímně se mi taky více líbí, takže více šiji na ně.

Největší motor je však moje holčička, která je sice ještě malinká, ale jednou vyroste a bude si s panenkami hrát. Já ji pak můžu ušít, cokoli bude chtít, což jsem já jako malá neměla. Proto jsou tyto stránky věnovány také jí.

Máme mimo jiné také v plánu pustit se i s manželem do výroby domečku, nábytku a všemožných doplňků, ale to je zatím hudba budoucnosti, chceme totiž, aby nám dcerka při výrobě říkala, co a jak chce, a to ještě chvilku potrvá

Nový příspěvek

Nový příspěvek

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one