Zde nafotím nábytek, který bude vyrobený, ale také koupený, anebo ten, který jsme dostaly jako dárek....

Včera mi manžel koupil v Ikei šuplíky, tak jsem si konečně zařídila svůj stůl tak, abych měla všechno po ruce a nemusela pro jednu věc do jedné skříně, pro druhou do druhé. Ještě včera jsem si to všechno nalakovala průhledným lakem na dřevo a pěkně naukládala. Dneska jsem udělala pár fotek, tak se můžete podívat, jak to mám teď hezky zařízené .
Šicí stroj mám Singer Black Samba, není to žádná pecka, ale taky to není úplný šunt, takže na to moje šití je fajn
Jinak za inspiraci děkuji Vlaďce, podle které jsem si ty šuplíky v Ikei vybrala. Taky chci poděkovat kamarádce Kačce, která nám koupila ten malý nábyteček, to jsou ty malé šuplíky v pravo, je to ve velikosti pro tonerku, je toho mnohem víc, ještě to nafotím zvlášť
stůl

stůl

stůl

stůl

boxy

boxy

stroj

stroj

velké šuplíky

velké šuplíky

malé šuplíčky

malé šuplíčky

korálky

korálky

stužky

stužky

rozešité věci

rozešité věci

Tento nábytek není vyrobený, ale kupovaný a je to dárek od mé přítelkyně Katky, za který ji ještě jednou moc děkuju. I když je objevuje u některých modelů, musím nafotit více fotek samostatně, je opravdu překrásný.
nábytek 2.JPG
K výrobě tohoto gauče, nebo pohovky, jak chcete, stačila krabička, tu jsem použila originál od Mattela :) potom látka, ze které jsem ušila povlak a vyplnila jej vatou. Je to celkem jednoduché, ale je potřeba si vše pořádně vyměřit k dané krabičce. K tomu jsem pak ušila dva polštářky a pohodlíčko pro Brendu a Niki bylo na světě.
17.JPG
1.JPG
12.JPG
15.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one