Srazík 15.3.2009

Zdravím všechny tvořilky, ty se kterými jsme se včera sešly, i ty, které nemohly přijít. Včerejší babinec byl úžasný, nádherné modýlky na panenky, patchworkové polštářky a jiné výtvorky zdobili náš byt celé odpoledne. Chci poděkovat holkám za občerstvení, které donesly, ale hlavně za dárečky, které jsme dostaly, jsou překrásné a velmi, velmi štědré. Buchtu od Kačulky dojedl manžílek a pěkně se oblizoval, pomazánku od Hokselky bagruju já a slané dobroty uvažuju, že nechám na příště.

No bylo to prostě supr a komu se to zdálo krátké, tak navrhuji příští sraz delší. Představte si, můj manžílek přišel s nápadem, že pokud holky mají doma málo prostoru a v restauračce se scházet, to není ono, proč se teda nechceme potkávat pravidelně u nás, místa máme dost. No řekněte sami, nevdala já jsem se dobře ?  

Tak já narhuji, abysme si dělali srazík každého čtvrt roku, abychom stihli vytvořit nějaké novinky, a to už dříve, abychom to všechno stihly, pokochat se výrobky, pokecat a ještě se i něco naučit, nebo vyzkoušet, nebo jen tak tvořit. Klidně se můžem sejít už ráno, společně si uvařit oběd a prostě celý den vegetit. Manžílek bude rád, že s malou vypadnou, malá bude ráda, že si užije prarodiče a prarodiče budou šťastni jako blechy, že tam budou mít vnučku celý den. A všichni budou spokojeni. A co se mě týče, tak jsem hodila skleničky a talířky do myčky a bylo uklizeno


16.03.2009 13:00:16
danuses
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one